Українська модель чорного лебедя

Share

Вислів філософа Сергія Дацюка «Сьогодні майбутнє є лише у тих, хто дбає про нього в теперішньому. Бо в майбутньому про майбутнє дбатимуть усі» став лейтмотивом Третьої конференції із серії «Україна Майбутнього».

Конструктивні стратегічні рішення, наглядні приклади та кейси, динамічні дискусії, феєрічні виступи на тему «Людський капітал» значно розширили зміст поняття «науково-практична конференція», перетворивши захід у яскраве інтелектуальне шоу.

Учасники конференції Людський капітал

Володимир Чеповий, Олексій Зволинський, Андрій Длігач, Олександр Кардаков і Михайло Крикунов запропонували погляд на поняття людського капіталу через призму економіки.

Андрій Длігач на конференції Людський капітал

Виступи Михайла Вінницького, Наталії Лімонової та Володимира Співаковського щодо реформи освіти, Тетяни Жданової на несподівану тему про зміни, що відбудуваютьтся у житті людей «за шістдесят», Євгена Уткіна і Євгена Пєстєрнікова про пошук та розвиток власних переваг логічно розвивали несподівано сформульовану основну тему конференції, якою, як виявилося стали не ефективність, не вартість і не компетенції, а дорослішання. Дорослішання як окремої особистості, так й нації у цілому.

Тетяна Жданова на конференції людський капітал

Дорослішання через відкриття нового та несподіванного, через вміння не тільки не боятися чорних лебедів (за Нассимом Талебом), але й продукувати несподівані речі, які змінюють весь хід історії. Що й зазначив Сергій Дацюк: «Нові мислительні установки, нові мотиваційні настанови, нові смисли повсякденності, нові довгострокові перспективи – ось що створює потужний людський потенціал. Ось що може стати новими орієнтирами для політики та бізнесу».

 Учасники конференції Людський капітал

Презентації та виступи на конференції “Людський капітал”:

http://novakraina.org/projects/ukraine_future/vistupi-ta-prezentacii-z-konferencii-3

Повна версія Конференції:

Нагадаємо, перша конференція з серії «Україна майбутнього» на тему «Цінності і модернізація» відбулась 17 вересня. Друга – «Економіка України. Шлях від занепаду до процвітання» була проведена 4 листопада. Наступна, четверта конференція буде присвячена темі національної безпеки і відбудеться 9 грудня.

Організатори конференцій циклу «Україна майбутнього»:
Комісія Верховної Ради України з питань майбутнього
Громадянська Платформа Нова Країна
Ініціатива «21 листопада»
Фонд Освітні Ініціативи

За підтримки:
Європейський Фонд за Демократію
Громадянське суспільство: діалог заради прогресу

Людський капітал

Share

Висловіть свою думку

*

Google+