Україна запропонує світові нову парадигму цінностей

Share

Такого висновку дійшли світові та українські експерти

25 квітня 2015 року відбулася міжнародна конференція «Стан світу, потреба в новій парадигмі та роль України в ній», організована Благодійним фондом Богдана Гаврилишина спільно зі Всесвітньою академією мистецтва та науки (World Academy of Art and Science), Всесвітнім університетським консорціумом (World University Consortium) та Римським клубом (Club of Rome) за підтримки Національної академії наук України та Ініціативної групи «Першого грудня». Партнером у проведенні конференції стала Громадянська Платформа Нова Країна як основний візіонер майбутніх змін в державі.

Богдан Гаврилишин, конференція, Стан світу потреба в новій парадигмі і роль України в ній

Дискусію вели почесний президент Всесвітньої академії мистецтв і науки та член Римського клубу Іво Слаус, головний виконавчий директор Всесвітньої академії мистецтв і науки Гаррі Джейкобс, генеральний секретар Всесвітнього консорціуму університетів Альберто Зукконі, відомий історик Ярослав Грицак, дипломат і колишній міністр закордонних справ Володимир Огризко, голова правління «Райффайзен Банк Аваль» Володимир Лавренчук, віце-ректор Українського католицького університету Мирослав Маринович, заступник голови Адміністрації Президента України Дмитро Шимків, співзасновник Громадської Платформи Нова Країна Валерій Пекар.

Учасники конференції обговорили ті нові підходи до суспільного розвитку, які посприяли би розв’язанню глобальної кризи демократії, безпеки та цінностей, проаналізували, як нова система цінностей почала впроваджуватися в Україні під час Революції Гідності.

Якою є візія майбутнього для України? На думку учасників конференції, цінності, закладені під час революції гідності, дають відповідь не лише на це питання, але й на питання, яку нову парадигму має будувати цілий світ, щоб стати ефективним.

Богдан Гаврилишин, конференція, Стан світу потреба в новій парадигмі і роль України в ній, Валерій Пекар, Дмитро Шимків

Присутні дійшли висновку, що Україна може послужити для світу моделлю такої ефективної ціннісної трансформації.

Зокрема, Валерій Пекар, у завершальній доповіді, підсумовуючи результати обговорення, наголосив на тих уроках, які Україна може запропонувати світові.

З основними тезами виступу Валерія Пекаря можно ознайомитись за посиланням: novakraina.org/blogs/

Share

Висловіть свою думку

*

Google+