В Новій Країні відбулись Загальні збори членів: основні рішення

Share

12 квітня Громадянська Платформа Нова Країна провела Загальні збори членів організації. На зборах були присутні 37 активістів, які до цього підтвердили бажання бути частиною Нової Країни та подали заяви на вступ.

В ході зустрічі вдалося вирішити всі завдання з порядку денного: визначити склад координаційної ради, затвердити оновлену стратегію розвитку, а також узгодити питання сплати членських внесків.

Загальні збори ГП НК, 12.04.2016

Модератором Загальних зборів виступив голова організації Владислав Оленченко.

Згідно зі статутом, загальні збори ГО “ВГП “Нова Країна” – вищий управлінський орган, що збирається 1 раз на 2 роки. Задля легітимізації процесу, збереження всіх формальностей і високого рівня прозорості, на Загальних зборах були присутні юрист ГП НК Наталія Семегихіна та бухгалтер Поліна Матвієнко. Секретарем було призначено координатора із зовнішніх зв’язків і роботи з волонтерами Ірину Матченко.

Ключові рішення загальних зборів Нової Країни від 12.04.2016:
1. Головою організації залишається Владислав Оленченко.

2. Обрано новий склад Координаційної Ради ГО “ВГП “Нова Країна”.

Учасниками зборів було висунуто 16 кандидатур і проведено закрите рейтингове голосування.

За його результатами до складу Координаційної ради ГП НК увійшли Валерій Пекар, Володимир Козленко, Тарас Козак, Наталія Лімонова та Анна Валенса. Шостим членом Координаційної ради за посадою став голова Нової Країни Владислав Оленченко. Оновлений склад управлінського органу учасники зборів погодили одноголосно.

Оновлена Координаційна рада

2. Затверджено оновлену стратегію розвитку ГО “ВГП “Нова Країна” на 2016-2022 роки, яка була презентована і прийнята за основу на Конгресі ГП НК 26 березня.

Слід зазначити, що фінальний проект документу став результатом спільних напрацювань великої команди активістів. Кожен бажаючий мав змогу долучитись до цієї роботи. Як наслідок, в ході Зборів стратегію прийняли одноголосно.

3. Погоджено розмір і строки сплати членських внесків.

Відтепер кожен член ГП НК зобов’язується сплачувати внески на розвиток організації у розмірі 25 гривень і строками сплати двічі на рік – до 30 квітня і до 31 жовтня.

Нагадаємо, процес оновлення в ГП НК розпочався цієї весни. Одна з ключових передумов – невідповідність “зеленого формату” організаційної структури реаліям українського середовища та нові виклики, на які свідоме громадянське суспільство має реагувати. Отже, Нова Країна розпочала процес самоідентифікації та формалізації.

Упродовж декількох тижнів команда з більш ніж 20-ти активістів займалась розробкою нової стратегії та функціональної структури, визначенням форматів взаємодії ГП НК з усіма зацікавленими сторонами, критеріїв функціонування проектних і регіональних груп, формуванням порядку включення/виключення з числа членів і сплати членських внесків.

Фінальний проект документу – стратегію розвитку Нової Країни на 2016-2022 роки – було презентовано і прийнято за основу на Конгресі ГП НК 26 березня.

Наша місія – діяти заради розвитку суспільства свідомих і щасливих людей.

Попереду багато роботи. Але команда реформаторів Нової Країни має план розвитку і готова докласти всіх зусиль для втілення щасливого майбутнього в Україні.

З питань формалізації членства звертайтесь до проектного офіцеру Лариси Вербицької: larissa.aleks@gmail.com.

Share

Висловіть свою думку

Google+