“Бери пастель, иди за мной…”

Share

Громадський активіст – це не тільки щоденна боротьба за реформи, але й нестримна жага до творчості в усіх її проявах. Тому наш Клуб прихильників українського мистецтва відсуває небокрай та пропонує все нові і нові варіанти, як долучитись до творчості.

Майстер-клас з живопису. Результати

На світі лише дві речі виправдовують людське існування — кохання і мистецтво. Вільям Сомерсет Моем

11 жовтня в День художника України коворкінговий простір Нової Країни на 4 години перетворився у творчу майстерню художників-початківців. Майстер-клас від Надії Міщенко дозволив всім бажаючим зробити перші кроки в оволодінні технікою малювання пастеллю.

Координатор Клубу прихильників українського мистецтва Світлана Чебакова так висловила свої почуття від події: «Коли починаєш малювати – ти переносишся в інший світ, де все зрозуміле і водночас надзвичайно прекрасне. Таке відчуття, ніби щось зсередини підказує, які кольори використати та які штрихи додати. Ми не очікували такого, але навіть ті учасники, що не мали досвіду, створили справжні шедеври. Може, справді, в кожному з нас живе митець і необхідно тільки розпочати, щоб дати йому можливість розкритись?»

Учасники майстер-класу з живопису

В теплій та гостинній атмосфері кожен мав можливість створити свою версію пастелі з зображенням квіткової композиції та відчути справжнє задоволення від творчості.

Надія Міщенко на майстер-класі з живопису

 

Учасники майстер-класу з живопису

За словами художниці Надії Міщенко, пастель – це чудова техніка, проте вона потребує від митця сміливості. Дивлячись на результати учасників майстер-класу, можна впевнено сказати, що їм не бракувало ані сміливості, ані натхнення.

Наступні майстер-класи будуть присвячені іншим технікам живопису та скульптури. Слідкуйте за анонсами.

Малюємо натюрморт на майстер-класі з живопису

Наймолодші учасники майстер-класу з живопису

Share

Висловіть свою думку

*

Google+