З Днем Незалежності!

Share

Цей шлях у чверть сторіччя був нелегким. Наша держава народилась у боротьбі  проти декількох імперій, пройшла чимало випробувань і нарешті здобула Незалежність. Здійснилась мрія десятків поколінь, які плекали в своїх серцях ідею стати по-справжньому вільними.

Українці в часи Незалежності пережили багато радісних і сумних подій. Ми будували країну крок за кроком, помилялись, терпіли невдачі, але не зупинялись на шляху до мрії.

Ми залишались країною з «перехідною економікою», але виховували геніїв і досягали успіху у багатьох сферах не «завдяки», а «всупереч» обставинам.

Ми відправляли дітей навчатись за кордон, а вони повертались, щоб будувати успішну країну тут і зараз, власноруч.

Ми пережили дві Революції, але вибороли право на Гідність і повагу в усьому світі.
Ми продовжуємо відстоювати свою Незалежність у війні на Сході, і боротись із залишками старої системи на другому фронті.
Ми – козацького роду – нескорені, вільні та сміливі.

Сьогодні від кожного з нас залежить, чи стане Україна успішною та сильною. Чи стане наша рідна держава дорослою та незалежною. Такою, в якій хочеться жити та народжувати дітей.

В цей святковий день Нова Країна щиро бажає українцям міцного здоров’я, віри та натхнення! Будьте такими, які ви є, довіряйте людям, любіть те, що робите, та ніколи не зупиняйтесь. Бо тільки ті, хто мріє про велике, досягають великого!

І любіть Україну! Бо щира любов в серцях цілого народу здатна зрушити гори. Слава Україні!

Незалежність

Share

Висловіть свою думку

Google+