ЗА НАС! Нова Країна долучилась до ініціативи “За незалежний антикорупційний суд”

Share

Звернення:

Ми підтримуємо ініціативу щодо створення системи антикорупційних судів, як один з можливих дієвих інструментів боротьби з корупцією, що запропонований групою лідерів громадської думки — Патріархом Філаретом, Верховним архієпископом Святославом, лідером гурту «Океан Ельзи» Святославом Вакарчуком, актрисою Адою Роговцевою і письменником Сергієм Жаданом.

Без появи незалежного антикорупційного суду боротьба з високопосадовими хабарниками та розкрадачами не може завершитися перемогою. Фахові слідчі дії мають логічно втілюватись у справедливі судові рішення. Інакше, антикорупційні органи з потенційної зброї перетворяться на коштовні іграшки або – на приховану зброю самих корупціонерів.

Формування такої системи має розпочатися негайно, а конкурсна комісія — створена за прозорими правилами. Затягування процесу створення національних антикорупційних судів сприйматиметься як саботаж.

І хоча ми розуміємо, що процес реалізації цієї ініціативи може бути непроcтим, вважаємо, що чіткий план імплементації має бути напрацьований якнайшвидше.

Нас багато. Приєднуйтесь: zanas.org.ua

pismo1pismo2

За НАС!

za-nas

za-nas

Share

Висловіть свою думку

Google+