Залізничні агенти змін

Share

Нова Країна допомагає запустити реформи у найрізноманітніших галузях. 18 лютого команда модераторів у складі Анни Валенси, Олени Беца, Євгена Лохматова, Тетяни Друзенко, Володимира Нікуліна, Тетяни Немирович та Андрія Заможського влаштувала наймасштабнішу сесію в історії Укрзалізниці. Більш ніж 200 делегатів Південно-Західної залізниці спільно розробляли стратегію сучасних змін у держпідприємстві.

Стратегічна сесія Укрзалізниці

«Укрзалізниця – це “держава в державі”, її роль неможливо переоцінити. – зазначає співзасновник Громадянської Платформи Нова Країна Валерій Пекар. – Відпрацювати модель змін для всієї України, створити потужний інструмент для зв’язування країни в єдине ціле, підвищення мобільності та обізнаності громадян, для перетворення її на надійний міст між Європою та Азією, врешті, перевести Україну із закритого Світу Кордонів у відкритий Світ Доріг – це все завдання Укрзалізниці».

Групова творча робота «Проектуємо Укрзалізницю майбутнього разом», стала першим кроком у формуванні нової стратегії розвитку галузі. Під час сесії учасники розробили низку перспективних проектів та ідей за такими напрямками, як безпека руху, пасажирські перевезення, технічний розвиток, антикорупційна політика, оплата праці і мотивація персоналу. І ця сесія тільки початок, на черзі інші регіональні філії.

Нова Країна, стратегічна сесія, Валерій Пекар, реформи, укрзалізниця

Голова правління Укрзалізниці Олександр Завгородній подякував Громадянській Платформі Нова Країна за якісно новий підхід та наголосив, що заради успіху кожен працівник має брати участь в реформуванні компанії: «Необхідно розуміти, що разом ми можемо змінити систему».

Форуми під гаслом «Залізничні агенти змін» незабаром відбудуться ще в шести містах України. В рамках циклу «Укрзалізниця майбутнього» планується залучити понад 1200 небайдужіх залізничників до процесу реформування державного підприємства. А фасилітатори Нової Країни – справжні експерти в проведенні стратегічних сесій – допоможуть працівникам Укрзалізниці консолідувати кращі ідеї та створити стратегію майбутнього розвитку.

Share

Висловіть свою думку

*

Google+