Запрошуємо до роботи у Новій Країні

Share

Шановні ново-країнці!

Ми підійшли до важливого етапу нашої діяльності – створення власного офісу, який слугуватиме центром загальної координації “Нової Країни”.

В зв’язку з цим у нас відкриваються наступні вакансії:

1. PR-менеджер

Основні функції: організація заходів Нової Країни, підготовка та виготовлення рекламних матеріалів, координація медіа – активності проектних та експертних груп, робота з соціальними мережами та сайтом Нової Країни.

Вимоги: основи PR, реклами, грамотне володіння публіцистичним стилем, неординарний стиль викладення думок, бажана англійська, Photoshop, WordPress.

2. Керівник прес-центру

Основні функції: розсилка прес-релізів, підготовка інтерв’ю, адміністрування сайту та груп в соціальних мережі, робота зі ЗМІ, організація прес-конференцій, круглих столів, моніторинг медіа-активності тощо.

Вимоги: налагоджні зв’язки зі ЗМІ, бажана англійська, Microsoft Office – Word, Excel, Acsess, Power Point

3. Журналіст, копірайтер

Основні функції: медіа супровід діяльності проектних груп, написання статей, адміністрування сайту та груп в соціальних мережах, робота зі ЗМІ тощо.

Вимоги: креативність, вміння цікаво висловлювати свої думки, англійська, українська, російська – обов`язково на професійному рівні, Microsoft Office – Word, Excel, Acsess, Power Point.

4. Менеджер по роботі з волонтерами

Основні функції: координація роботи волонтерів, адаптація нових учасників, навчання волонтерів, організація заходів Нової Країни та координація волонтерів під час них.

Вимоги: організаційні навички, комунікабельність MS Office.

5. Координатор регіональних програм

Основні функції: організація и координація роботи регіональних осередків, організація візійних сесій в містах і селищах України, постійна підтримка діючих регіональних осередків, передача методології побудови осередку Нової Країни.

Вимоги: організаційні навички, комунікабельність, MS Office.

6. Проектний менеджер, координатор проектних груп та реформаторських проектів

Основні функції: перевірка проектів на відповідність візії, забезпечення синергії проектів (забезпечення взаємодії між проектами в НК, їх координаторами та учасниками), контроль виконання графіка проектів та поставлених проектом цілей, координація взаємодії проектів з сервісним офісом.

Вимоги: організаційні навички, досвід управління проектами, володіння хоча б 2 методологіями управління проектів, MS Project office та/або Канбан дошка.

7. Менеджер-фандрайзер

Основні функції: пошук та залучення фінансування в ГП НК та її проекти, створення фандрайзингової стратегії, моніторинг грантів та донорів, ревізійний супровід проектів на усіх етапах, організація краудфандингу, організація бізнес-фінансування, як окремого проекту (підготовка пропозицій для бізнесу, переговори).

Вимоги: фінансова грамотність/навички бюджетування, обов’язкова англійська, MS Office, успішний досвід роботи з донорами

Додатково: фукнція Керівник офісу – за сумісництвом із однією з вище перерахованих вакансій

Основні функції: загальне керівництво офісом

Вимоги: організаційні навички

Нам потрібні вмотивовані та натхненні працівники, що розділяють цінності Нової Країни та готові працювати на спільний результат.

Якщо Ви бажаєте працювати у нашій команді на одній з перелічених вище посад, надсилайте, будь ласка, Ваш мотиваційний лист та резюме на адресу nk.hrgroup@gmail.com до 12:00, 5.10.2014. Ми відповімо обраним для співбесіди заявникам до 15:00 06.10.2014.

У резюме опишіть, будь ласка, свій досвід роботи на релевантних заявці посадах та діяльність в Громадянські платформі “Нова Країна”. Мотиваційний лист повинен відображати Ваші роль/внесок в ГП НК та плани й цілі, які Ви перед собою ставите.

Вимоги до оформлення документів:

один файл (1. мотиваційний лист, 2. резюме з фото)
загальний обсяг – до 2 сторінок
у назві файлу та темі листа вкажіть, будь ласка, посаду, на яку Ви подаєтеся, та Ваше прізвище (наприклад, PR-менеджер, Іванов).
12 розмір шрифту, одинарний міжрядковий інтервал, поля – 2,5 см, у довільній формі.

Паралельно із процесом відбору ми формуємо кадровий резерв, тому заявки прийматимуться і після вказаного терміну подання.

Будь ласка, долучайтеся – разом ми побудуємо Нову Країну!

Share

Висловіть свою думку

*

Google+