Знання майбутнього для лідерів з регіонів

Share

27 березня в медіацентрі Нової Країни на тренінгу з громадянських компетенцій зустрілись активісти з усіх куточків України – від Ужгорода до Краматорська.

Презентація проектів регіональних активістів, 27.03

“Сьогодні в Україні маємо таке громадянське суспільство, якого не було ніде, в жодної країни, що здійснила модернізацію. Тому наші шанси на успіх величезні. І тільки від нас залежить, чи зможемо їх використати”
Співзасновник Громадянської Платформи Нова Країна Валерій Пекар.

В рамках тренінгу 60 громадських активістів з 20 українських міст отримали навички та компетенції, що так необхідні сучасним громадянам для побудови справжнього громадянського суспільства.

Досвідчений фасилітатор Анна Валєнса розповіла про інструменти управління соціальними відносинами у громаді та соціальному маркетингу, фандрайзер Оксана Козинська надала короткий та змістовний лайф-хак із залучення ресурсів, лідер партії “Сила людей” Олександр Солонтай поділився про методи впливу на місцеву владу, а співзасновник Нової Країни Валерій Пекар прочитав надихаючу лекцію про ціннісні основи модернізації.

Тренінг для регіонів, 27.03

Про останні новини та відкриті проекти Громадянської Платформи Нова Країна учасникам розповіла координатор регіональних проектів Олена Горб, і підкреслила, що кожен з них має можливість отримати ресурсну підтримку ГП НК для втілення власних ідей в регіонах.

І, звичайно, не обійшлося без стратегічної сесії. Метою “мозкового штурму” стала розробка майбутніх спільних проектів Нової Країни та регіональних команд. В ході групової роботи, яку модерувала Ганна Валєнса, активісти підготували та презентували опис 10 проектів. Жвавий обмін думками та досвідом допоміг учасникам пройти шлях від ідеї до чіткого визначення мети, меж та ресурсів майбутніх проектів.

Тренінг для регіональних активістів, 27.03

Під час тренінгу учасники дізнались багато нового. Навчились керувати громадськими організаціями, правильно працювати з грантодавцями, впливати на місцеву владу, використовувати інструменти соціального маркетингу, формувати проектні заявки та долати виклики сьогодення, основними з яких є корупція та відсутність системного підходу в діях влади і громад.

“Неймовірний заряд впевненості, оптимізму і бажання втілювати! Відчуття резонансу з Вашим світом, яке вперше виникло на Форумі майбутнього, і тепер зростає та стає міцнішим, завдякі Новій Країні. Не інакше, як подарок долі”, – поділився враженнями учасник тренінгу з Миколаїва Віктор Чередниченко.

Валерій Пекар на тренінгу з громадських активістів

У підсумку зустрічі було прийняте рішення про створення міжрегіональної групи для комунікації та взаємодії між учасниками. Деякі проекти, розроблені під час тренінгу, одразу ж знайшли партнерів та симпатиків в інших регіонах. Наприклад, активісти з Краматорська та Кам’янця-Подільського домовились про спільну реалізацію проекту-діалогу порозуміння “Схід-Захід”. Передбачається, що вже найближчим часом в рамках проекту концерти східних музичних колективів відбудуться в Кам’янці-Подільському, а музиканти з Поділля завітають до Краматорська.

Регіональні активісти в ГП НК

Share

Висловіть свою думку

Google+