Зустріч експертної групи із реформування фінансового сектору

Share

Чергова зустріч групи громадських активістів при цільовій команді з упровадження реформ (ЦКР) у фінансовому секторі відбулася у офісі Нової Країни 20 травня 2015 року.

finsektor_279

Під модеруванням координатора групи “Податковий кодекс Нової Країни” Тараса Козака відбулося обговорення актуального стану справ та були визначені плани на найближчий час.

Було озвучено, що за більш як два місяці роботи групи уже є конкретні досягнення. Одне з основних здобутків – це затвердження «Комплексної програми розвитку фінансового сектору України до 2020 року». Це відбулося минулої п’ятниці 15 травня 2015 року під час заслуховування програми на Національній раді реформ.

finsektor_280

Цьому передувала копітка робота багатьох експертів від різних громадських організацій. Нова Країна відіграла у цій роботі дуже важливу роль. Під егідою ГП НК був створений перший чорновий варіант KPI (ключових показників ефективності) реформ, що стали основою методики оцінки якості реформ в усіх секторах економіки.

За результатами роботи групи, двох представників Нової Країни було включено до складу цільової команди з впровадження реформ фінансового сектору: Тараса Козака та Галину Третьякову.

«Затверджена програма розвитку фінансового сектору України до 2020 року займає більше 60 сторінок дрібного тексту. Її виконання потребує залучення великої кількості різноманітних профільних спеціалістів з різних підгалузей фінансового сектору. Тому ми радо запрошуємо усіх до роботи з нами» – зазначив Тарас Козак.

finsektor_281

На зустрічі було обговорено проект Закону України «Про страхування» та реформу пенсійного законодавства (щодо впровадження другого рівня пенсійної системи).

В результаті активної дискусії досягнута згода – спільне бачення розвитку роботи групи.

Детальнішу інформацію про склад учасників ЦКР, напрацюванні документи тощо можна переглянути за цим посиланням – Реформа фінансового сектору

Share

Висловіть свою думку

*

Google+