Звернення Громадянської Платформи Нова Країна з нагоди третьої річниці Революції Гідності

Share

Дорогі друзі!

Три роки тому, в часи найгарячіших подій Майдану, майже 2000 активних відповідальних громадян-інтелектуалів з усієї країни об’єдналися, аби народити образ майбутнього. Ми прагнули дати відповідь на запитання: «Якою Україна має стати завтра – через рік, десять і надалі?» Так спільними зусиллями запалився маяк мрії, що осяяв шлях до великої мети.

Незабаром ця мрія трансформувалась у проекти, що об’єднали десятки тисяч людей по всіх регіонах. Ми подолали шлях довжиною у 1000 днів, жоден з яких не був змарнованим.

Створена нами візія надихнула багатьох політиків, урядовців та громадських активістів. Наші експерти активно долучилися до розробки законопроектів та впровадження системних реформ.

Завдяки цьому почалось здійснення того, про що колись лише мріялось:  чиновники звітують про доходи, безвізовий режим імплементується, на високі державні посади оголошуються відкриті конкурси, працює прозора система публічних закупівель, на вулицях з’явилася нова поліція, громадянське суспільство винесло вирок корупції.

Час випробував наші ідеї та зміцнив нас у переконаннях. Проте на шляху до мрії виникли важкі випробування. Анексія Криму, військова агресія Росії, шалений опір корупціонерів. Все це доводить, що ми з вами обрали правильну дорогу.

Тепер нам, як ніколи, потрібні ваша підтримка, ваша участь, ваша допомога для здійснення нових рішучих кроків до перемоги світла над темрявою. Кожен, хто допомагає громадянським ініціативам, виступає в ролі архітектора майбутнього.

Дякуємо всім, хто залишається з нами та приєднується до нас. Ми пишаємося тим, що разом з вами перетворюємо Україну на Нову Країну, яка дихає вільно і по праву посідає гідне місце серед світової спільноти.

Звернення з нагоди 3ї річниці

Share

Висловіть свою думку

Google+