Нова Країна провела стратсесію для Міністерства молоді та спорту

Share

17 травня, на запит Міністерства молоді та спорту, Нова Країна організувала першу стратегічну сесію, присвячену розвитку спорту та здорового способу життя в Україні. Представники Міністерства на чолі з Міністром Ігорем Ждановим, досвідчені українські спортсмени, громадські активісти, а також талановиті маркетологи – всі вони зібрались в медіа-центрі ГП НК, щоб віднайти нові ідеї з популярізації спорту в Україні.

Стратсесія для мінмолоді та спорту

Метою сесії стала розробка стратегічного бачення, найважливіших напрямків розвитку, комунікаційного вектору та пропозицій конкретних проектів популяризації масового спорту та пропаганди здорового способу життя.

Здорова нація – передумова добробуту в країні. На жаль, проблема недостатнього розвитку спорту та здорового способу життя в Україні є більш ніж актуальною. По різним даним, кількість людей, що постійно займається спортом в нашій країні в рази менша, ніж в інших європейських країнах. Тому один із пріоритетів роботи Міністерства молоді та спорту – створення програми розвитку та популяризації здорового способу життя та масового спорту.

Задля реалізації цього пріоритетного напрямку, представники Міністерства звернулись до досвідчених стратегів – команди Громадянської Платформи Нова Країна, яка упродовж двох років активно впроваджує формат “світового кафе” для консолідації кращих ідей і перетворення їх на реальні проекти.

Андрій Длігач модерує сесію для Мінмолоді та спорту

До участі у сесії 17 травня, модератором якої виступив співзасновник ГП НК Андрій Длігач, були залучені найкращі комунікаційні фахівці міжнародних компаній та агенцій, всесвітньо відомі українські спортсмени, представники федерацій та громадські активісти. Використання передового досвіду спеціалістів із різних сфер життя, найновіші технології та найкомпетентніші учасники сесії змогли дати дійсно корисні рекомендації та показати дієві методи роботи.

Стратсесія Мінмолоді та спорту

Передусім, учасники виявили основні проблеми у спортивній сфері. Серед них: застаріла або занедбана спортивна інфраструктура, відсутність престижу та інтересу до спорту з боку суспільства, представників медіа і бізнесу, а, як наслідок, і відсутність спонсорських проектів, системної роботи та низький загальний професійний рівень у сфері.

Над пошуком рішень для цих проблем учасники інтенсивно працювали під час 2-годинного брейнсормингу. В результаті були прописані декілька перших кроків з популяризації спорту та здорового способу життя:

– запозичення передового міжнародного досвіду та розробку системи багатофункціональних спортивних клубів, що зацікавить і залучить широку громадськість до занять спортом;

– створення так званого «інкубатора живих ідей», з елементами освітнього проекту в галузі спортивного менеджменту, який покликаний також залучити всіх колишніх спортсменів до роботи в знайомій їм індустрії, але вже в новому амплуа;

– розвиток трендовості здорового способу життя через відомих людей у різних сферах, щоб молоді було на кого рівнятись.

Стратегічна сесія 17.05

По завершенні сесії учасники погодили порядок дій на найближче майбутнє і свою участь у запропонованих проектах. Попереду багато роботи, але головне – початок їй вже покладено.

Share

Висловіть свою думку

Google+