Макроекономіка від перших осіб. Цікаво та непересічно

Share

27-28 листопада у Київській школі економіки пройшов дводенний курс лекцій “Макроекономіка від перших осіб: гроші, центробанк, політика”. Учасники дізнались, як планує реформувати фінансову систему Голова НБУ Валерія Гонтарева, і здобули багато корисних знань у сферах фінансів та економіки від кращих науковців. Громадянська Платформа Нова Країна виступила партнером заходу, організаторами якого були VoxUkraine.Українська Версія, Kиївська школа економіки.

Дводенний лекторій Макроекономіка від перших осіб

Спікери, серед яких перші особи Національного банку України та провідні науковці, ділились знаннями та досвідом, говорили про фінансову стабільність, монетарну політику, обмінний курс, та багато іншого.

Неймовірно цікавим видався виступ Голови Нацбанку Валерії Гонтаревої, яка напередодні повернулась з міжнародної конференції в Новій Зеландії. Замість запланованих тридцяти хвилин, вона ділилась досвідом більш ніж півтори години, висвітлюючи тему «Як подолати ідеальний шторм і реформувати фінансову систему».

Її заступник Владислав Рашкован виділив основні етапи трансформації НБУ, різні складнощі та чималі досягнення команди Нацбанку, чим викликав бурхливі оплески слухачів.

Дуже корисними були виступи професорів Андрія Кириленка з Массачусецького Інституту технологій та Тимофія Милованова з Університету Пітсбурга. Андрій розповідав про минулі “граблі” фінансової політики, а Тимофій – про сьогоднішні та завтрашні.

Координатор ГП Нова Країна Тарас Козак поділився враженнями від лекторію на своїй сторінці у Facebook: «Особливо сподобався другий день лекцій: дуже цікаві спікери, і багато нової та свіжої інформації для роздумів. Тут тобі і теорія з історією, і особиста практика лекторів, і прогнози для України. Людей була тьма, навіть Заступникові Голови Національного банку України довелось демократично сидіти на сходах у проході»

Макроекономіка від перших осіб

Share

Висловіть свою думку

*

Google+