«Податок на доходи фізичних осіб: напередодні фіскальної атаки»

Share

Погрози деяких податкових чиновників розпочати незабаром тотальні перевірки неамністованих статків збентежили заможні верстви українського суспільства. Але якщо податківці дійсно наважаться атакувати, вони мають бути готовими до відчайдушного спротиву. Одним з ефективних інструментів такого спротиву, найімовірніше, будуть скарги громадян на недолугість податкового законодавства.

Попередні 30 років податкові органи всерйоз займалися переважно оподаткуванням підприємств і підприємців, не звертаючи особливої уваги на проблеми оподаткування звичайних фізичних осіб. Для деяких спритних податківців може бути сюрпризом те, що наразі система оподаткування доходів громадян, які не є ФОПами, стоїть на дуже хиткому фундаменті. Точніше, фундаменту цього практично немає. Адже досі держава так і не спромоглася встановити чіткі та зрозумілі правила розрахунку податку на доходи звичайних громадян.

Продовження читайте за посиланням https://zn.ua/ukr/macrolevel/podatok-na-dokhodi-fizichnikh-osib-naperedodni-fiskalnoji-ataki.html?fbclid=IwAR11hKWspEsavPdYqr1j8Occ8kA3nLc-gLHX8BUomQBp_BaFsam7rLJq7ss

Автор статті – член Громадської організації «Всеукраїнська Платформа «Нова Країна» Леонід Карпов

Share
Google+