Прозорі армійські фінанси: Євген Сільверстов презентував реформаторське рішення керівництву Міноборони

Share

1 вересня координатор групи «Закон і порядок у ЗСУ» Нової Країни Євген Сільверстов зустрівся з директором департаменту фінансів Міноборони Олегом Шевчуком. Під час зустрічі Євген презентував рішення «Розрахунковий лист військовослужбовця». Цей фінансовий інструмент дозволить кожному солдату отримувати детальну інформацію про нараховане грошове забезпечення. Чи стануть армійські фінанси прозорішими?

Євген Сільверстов – один з тих людей, знайомством з якими можна пишатись. Він стояв у витоків створення Нової Країни і зробив величезний внесок в розробку Візії-2022. Та з початком війни на Сході Євген не зміг залишитись осторонь і, слідуючи за покликом серця, встав на захист Батьківщини.

Євген Сільверстов

В армії Євген не покинув реформаторської діяльності. Під час служби у фінансовому підрозділі 5БТГр він розробив і впровадив інструмент «Розрахунковий лист військовослужбовця» – зручне рішення, завдяки якому солдати можуть отримати вичерпну інформацію щодо того, скільки, і за що, їм було нараховано коштів. Це дозволило значно підвищити прозорість фінансових відносин в частині, де проходив службу координатор Нової Країни.

Фінансове рішення виявилось дуже затребуваним серед військовослужбовців. І тому Євген Сільверстов вирішив піти далі та впровадити «Розрахунковий лист військовослужбовця» як реформу у всіх підрозділах Військових Сил України.

Розрахунковий лист

Приклад розрахункового листа військовослужбовця

За словами Євгена, у Міністерстві оборони рішення було сприйнято позитивно: «Я отримав сигнал про те, що в цілому воно може бути втілено після допрацювання деталей і особливостей практичного застосування. Справа в тому, що різні частини ЗСУ сьогодні використовують різне програмне забезпечення, до якого це рішення слід адаптувати. Також є питання в тому, щоб організувати безпосередню доставку розрахункових листів військовослужбовцям, не порушуючи принципів конфіденційності особистої фінансової інформації».

Генерал-майор Олег Шевчук близько трьох місяців тому обійняв позицію директора фінансового департаменту Міноборони. Зі свого боку, він поділився з координатором Нової Країни планами та напрацюваннями, які Міністерство планує втілювати в рамках вдосконалення роботи фінансових служб.

«Дізнався, що пан Шевчук нещодавно віддав розпорядження військовим фінансистам в обов’язковому порядку надавати інформацію щодо причин зміни розмірів виплат, або інших питань, на запит військовослужбовців, – розповідає Євген Сільверстов. – Натомість я зазначив, що наявність затвердженої форми та механізму допоможе швидше реагувати на запити. Крім того, інформування краще проводити не «за запитом», а в обов’язковому порядку та для всіх».

За підсумками зустрічі, Євген висловив оптимізм щодо перспектив втілення реформи: «В мене залишились гарні враження від зустрічі. Я побачив перед собою відкриту, компетентну, небайдужу людину, яка готова до дій заради створення нової та сильної армії. Сподіваюсь, справа зрушиться, і мої ініціативи будуть втілені в життя».

Чекаємо позитивних новин з Міністерства Оборони. Слава захисникам України!

Share

Висловіть свою думку

Google+