“Прозорі закупівлі” проводять навчання в “Укрспирті”

Share

На державному підприємстві “Укрспирт” розпочалось навчання співробітників відділу закупівель. В якості коуча – координатор групи “Прозорі закупівлі” Громадянської Платформи Нова Країна Марина Трепова.

Марина Трепова проводить навчання в Укрспирті

ДП «Укрспирт» активно працює над підвищенням ефективності колективу. З початку року нові знання отримали співробітники відділів закупівель, продажів, експортного відділу та технологи.

Знаннями і досвідом з відділом закупівель ділиться партнер Siegel Human Resource Ltd та координатор групи «Прозорі Закупівлі» Громадянської Платформи Нова Країна Марина Трепова.

Навчання присвячене двом напрямкам: ефективна робота з постачальниками (пошук, відбір, аналіз, вироблення стратегії по роботі з постачальниками) і навичкам проведення переговорів.

Як одна з творців системи Prozorro, до якої в березні 2016-го року долучилось ДП “Укрспирт”, Марина Трепова переконана – для якісних змін на підприємстві необхідне оновлення бази знань співробітників: “Потрідно зробити так, щоб працівники держпідприємства розуміли інструментарій і впевнено зустрічали зміни”.

“Для співробітників відділу закупівель державних компаній дані тренінги вкрай важливі тому, що вони дають можливість піти від практики – «давайте купимо так, щоб нас ніхто не покарав», до практики ефективних закупівель з урахуванням вимог законодавства”, – погоджується начальник управління операційної діяльності Юлія Романцова.

Share

Висловіть свою думку

Google+