Реформатори Нової Країни в ролі «шефів» на «Кухні активіста»

Share

4 та 5 червня експерти Нової Країни Валерій Пекар і Сергій Сорока завітали до Дніпра, щоб поділитись знаннями та досвідом з молодими громадськими активістами. Учасники курсу професійного реформатора з Дніпропетровської, Донецької та Миколаївської областей отримали бачення реального стану реформ «зсередини» від команди реформаторів Нової Країни.

Кухня активіста

Курс професійного реформатора – тритижневий інтенсив в рамках проекту «Кухня активіста», який громада Дніпра використовує для обміну досвідом і кращими кейсами. Слухачі курсу отримують необхідний фундамент знань та набір практичних інструментів, завдяки яким зможуть ефективніше впроваджувати власні ініціативи, вирішувати проблеми громади з більшою кількістю варіантів.

4-5 червня в якості запрошених спікерів виступили співзасновник Нової Країни Валерій Пекар і співавтор закону «Про державну службу» Сергій Сорока. Вони розповіли, як просуваються реформи в різних сферах, а також представили стратегічне бачення перспектив модернізації України.

Сергій Сорока на кухні активіста

У продовження «корисних вихідних» практичними кейсами впровадження реформ на місцях поділились голова правління ГО «Платформа громадський контроль» Артем Романюков та куратор реформи державних закупівель в Дніпропетровській області Денис Селін.

Завдяки досвідченим реформаторам слухачі Курсу отримали надзвичайну мотивацію. У перервах між лекціями учасники активно обговорювали шляхи вирішення місцевих проблем та реалізацію нових громадських ініціатив.

Share

Висловіть свою думку

Google+