Реформування системи профорієнтації в Україні – новий проект за підтримки ГП Нова Країна

Share

29 липня в Хабі Нової Країни відбулась Стратегічна сесія на тему «Система професійної орієнтації в Україні». До участі в обговоренні долучились близько 20 кращих експертів в сфері профорієнтаційних послуг. За підсумками зустрічі було створено нову проектну групу та проект Меморандуму про співпрацю з ГП Нова Країна.

IMG_5978

«Найнижча посада буває людинi причиною щастя, коли до неї є природний нахил»

Григорій Сковорода.

На сьогодні актуальною проблемою українського суспільства є низька ефективність системи професійної орієнтації. Чому університетська освіта для багатьох – лише набір навичок для засвоєння інформації? Як допомогти молоді визначити свої сильні сторони та розвивати їх? Та як спонукати людей обирати спеціальність не за принципом престижності, а за покликом і здібностями? Відповіді на ці та інші питання намагались знайти учасники Сесії.

IMG_5979

В якості модератора зустрічі виступила фасилітатор ГП Нова Країна Анна Валенса. З її допомогою експерти консолідували кращі ідеї, визначили стратегічне бачення майбутньої системи профорієнтації в Україні та виробили план дій.

IMG_5972

Основна мета роботи новоствореної проектної групи – модернізувати поняття «профорієнтації» і розробити модель, яка надасть кожному громадянину можливість займатись улюбленою справою і приносити користь суспільству.

IMG_5963

За підсумками експертної дискусії було вирішено, що наступним кроком стане підготовка пілотного регіонального проекту для вдосконалення системи профорієнтації. Очікуємо на презентацію проекту незабаром в хабі ГП Нова Країна.

Share

Висловіть свою думку

*

Google+