Ваче Давтян розказав про щастя, енергію та силу волі в рамках проекту «Три години для країни»

Share

У вівторок, 14 липня, в комунікаційному хабі Нової Країни пройшов майстер-клас з досягнення щастя Ваче Давтяна – успішного підприємця та бізнес-тренера.

IMG_5780

«Моя місія – успішна країна щасливих людей» – саме таку ідею сповідує Ваче в житті. В далекому 1993 році він з дружиною та маленькою дочкою переїхав з Вірменії в Україну, маючи лише 180 доларів. Сьогодні Ваче Давтян – успішний підприємець, лідер компаній «Промкабель Електрика», «Пан Електро» та «LeaderWay», який охоче ділиться своїм досвідом та знаннями.

Під час майстер-класу учасники дізнались, що таке індекс щастя, чому прагнення до матеріального не робить наше життя кращим та як розпочати свій шлях до щасливого майбутнього.

IMG_5781
На початку кожному було запропоновано визначити своє бачення щастя і уявити бажану картину життя через 10 років. Після цього учасники мали прописати цілі і конкретні шляхи досягнення своєї мети. На думку досвідченого бізнес-тренера, така легка вправа має на меті чітке формулювання бажань, адже чим конкретніше сформульована ціль, тим легше її сприймає наш мозок.

IMG_5794
Крім цього, під час зустрічі були розглянуті такі цікаві теми, як життєва енергія, сила волі та поняття щастя в бізнесі. Виявляється, що найбільш успішними є компанії, в яких працюють щасливі співробітники і демократична культура управління.

Декілька корисних порад для щасливих людей від Ваче Давтяна:
• Прокидайтесь рано;
• Займайтесь тією роботою, що приносить задоволення, не женіться за матеріальним;
• Приділяйте увагу своєму здоров’ю;
• Гуляйте пішки;
• Уявляйте свої цілі дуже конкретно;
• Визначте свою «щасливу годину» і щоденно використовуйте її для найважливіших справ.

11742986_910136532381504_8849933804196372651_n

Share

Висловіть свою думку

*

Google+