Група «Містечко Країна» презентувала мультики на соціальні теми

Share

24 травня в медіа-центрі Нової Країни відбулась презентація пілотних відео проекту «Містечко Країна» – «Як змінити світ?» та «Хочеш багату старість?». Мета проекту – підвищити фінансову грамотність населення та запустити суспільне обговорення важливих соціальних проблем.

Містечко країна презентація

Яскраві анімаційні відео, створені активістами ГП НК, пропонують по-новому подивитись на гострі соціальні питання, що постають в житті українців. Одне з таких питань – пенсійне забезпечення – стало темою інтерактивної дискусії, що відбулась одразу після спільного перегляду пілотних серій “Як змінити світ?” та “Хочеш багату старість?”.

Євген Сільверстров на презентації проекту Містечко Країна

За словами координатора проекту “Містечко Країна” Євгена Сільверстова: “Багатьом здається, що пенсія – це щось зовсім далеке, але якщо не думати про майбутнє сьогодні, не мислити довгостроково, нам ніколи не вдасться побудувати успішну країну. Питання пенсійного забезпечення надзвичайно актуальне для більш ніж 10 мільйонів українських пенсіонерів. На жаль, на відміну від підприємців, чи студентів, більшість з них не мають сил або не знають, як боротися за свої права. Саме тому ми вирішили акцентувати увагу суспільства на цій проблемі у пілотному відео проекту. І започаткувати дискусію з метою покращення ситуації в пенсійній сфері в Україні”.

Дискусія відбувалась у форматі “світового кафе”, який фасилітатори Нової Країни успішно використовують для консолідації кращих ідей під час стратегічних сесій. Учасники обмінялись думками щодо проблем пенсійного забезпечення в Україні і можливих шляхів їх вирішення.

Стратсесія Містечко Країна

“Що робити сьогодні, аби забезпечити собі щасливу старість?” – таким стало головне питання дискусії. В пошуку відповідей на нього учасникам допомагали модератори ГП НК Тетяна Немирович і Андрій Заможський.

Для участі в заході приїхали активісти з усієї країни. Представники з Донецька до Львова домовились продовжити співпрацю з метою реформуванням сфери пенсійного забезпечення.

Презентація проекту містечко країна

У зустрічі також взяли участь запрошені спікери: Галина Третякова – виконавчий директор «Української федерації убезпечення» та Дмитро Боярчук – виконавчий директор аналітичного центру CASE Україна, керівник проекту “Ціна держави”.

Пілотні ролики “Як змінити світ?” та “Хочеш багату старість?”:

Про проект:
“Містечко країна” є проектом неформальної громадської освіти і має на меті підвищення фінансової та правової грамотності населення, а також розвиток інших громадських компетенцій свідомого громадянина.

Формат проекту – короткі мультфільми на актуальні соціально-економічні питання із проведенням тематичних дискусійних зустрічей з подальшим поширенням напрацьованих результатів. Проект створено за участі активістів Громадянської Платформи Нова Країна та Відкритого Університету Майдану.

Дмитро Боярчук на презентації Містечко Країна

Фасилітатори ГП НК Тетяна Немирович і Андрій Заможський

 

Share

Коментарі
  1. Чудові пілотні ролики, варто їх терміново випустити українською мовою, дуже важливо! Також потрібно показувати людям коріння пенсійного питання, звідки воно взялося і чому проблема виникла саме зараз. Як фінансовий консультант займаюсь інформуванням по пенсійному забезпеченню, а тому знаю, що люди вважають:Пенсія завжди була, є і завжди буде. Люди не розуміють головної причини пенсійної проблеми – демографія. До речі, цю проблему вони самі і створили тим, що розраховують лише на державу, уряд, президента, тобто на інших, а не на себе. Просте питання:Хто придумав пенсію?” примушує людей задуматися про життя до того, коли її придумали.

Висловіть свою думку

Google+