Вітаємо з перемогою – новим Законом про державну службу в Україні!

Share

Нова Країна щиро вітає Сергія Сороку, його команду реформаторів, та всю Україну з прийняттям довгоочікуваного Закону про Державну службу!

Нагадаємо, 10 грудня Верховна Рада України прийняла закон «Про Державну службу» №2490, який розробили активісти Громадянської Платформи Нова Країна, Реанімаційного пакету реформ та Центру політико-правових реформ.

2490

Ця маленька перемога є надзвичайно важливим кроком на шляху реформування України, адже саме зміна системи державного управління може дати імпульс реформам в інших сферах. Відтепер в країні з’являється основа для побудови ефективної економіки, боротьби з корупцією та підвищення якості державних послуг.

Закон відповідає принципам європейського державного управління, передбачає скорочення кількості чиновників, підвищення їх зарплат, розділення політичних і адміністративних посад, і нарешті чесний конкурсний відбір на посади. Віримо, що цей закон допоможе нам в нелегкій боротьбі з корупцією в Україні!

Над створенням проекту і активним просуванням Закону про Державну службу № 2490 працювали громадські експерти з ГП Нова Країна, Реанімаційного пакету реформ та Центру політико-правових реформ.

Ще раз вітаємо всіх дотичних до цієї важливої події. Бажаємо нових перемог і натхнення до здійснення змін!

Share

Висловіть свою думку

*

Google+