А я сьогодні вранці з Президентом…

Share

….Ні, не  снідала. Зустріч була досить формальною, без сніданків, кави, тістечок. Воно й зрозуміло. У Президента щільний графік. І дуже приємно, що знайшов час для нас.

Тож  недільний ранок активна група Нової Країни дійсно провела з Президентом України Петром Олексійовичем Порошенко, в Адміністрації  Президента, на зустрічі з активістами Майдану.

Особисті враження.

Перше, що здивувало – хлопці охорони ПОСМІХАЛИСЯ. Я ще дуже добре пам`ятаю як мене обшукували на  Грушевського та на Садовій в Комітетах Верховної Ради. Хоча приходила по запрошенню, від порога протокол і охорона давали зрозуміти – ти ніхто.

А сьогодні хлопець з охорони з посмішкою  попросив вимкнути звук на телефоні:

–        А то Ви підете, а у нас тут дискотека буде! Он скільки!

Одразу після мене  заходила дівчина з сотень Майдану, в формі. Вродлива, але досить сувора, їй теж посміхнулися:

–        А давайте сюди, щоб було зручно.

Після 1,5 годинного спілкування  можу сказати –  президент у нас  ЧОЛОВІК. З великої Ч.

Я знаю, що починав політичну кар`єру Порошенко в Соціалістичній партії, що він кум Ющенка, що з Партією Регіонів співпрацював.

Сьогодні на власні  очі  побачила політика, який дуже просто, без аркуша, темників,  висловлює думки, який говорить досить щіро, який може посміхатися, а разом говорить дуже жорстко. Звичайна людина. Різна у своїх проявах. Людина, якій болить за Україну.

Я почула від Президента

–        Від тепер  все в Україні вирішує народ!

–        Майдан ось тут   – у  серці!!!

В презентації групи Конституція і політичний устрій ми казали «Кожен посадовець нас почує!».  Так от посадовець Порошенко П.А. продемонстрував сьогодні відкритість до діалогу. Він  чув нас. Бо в наші серця стучить Майдан!

Президент відкрито запропонував представниці Реанімаційного пакету реформ роботу в Адміністрації. Йому потрібна підтримка і допомога суспільства.

Приємно, що нас було багато, але як під час Майдану ніхно не називав себе головним,  ми різні, з дуже різними історями і бажанняи. Але ми всі любимо Україну і прагнемо кращої долі. Насамперед для країни.

Тож треба єднатися і допомогати один одному.  Як на Майдані.

Мені шкода, що  не  було означено заздалегідь формат заходу і що, на відміну від кола Майдану, ми не підготовили звернення або пропозиції для Президента.

Тож виношу на обговорення пропозицію створити при Президенті України Громадську раду, в яку увійдуть представники Громадських організацій, в тому числі Нова Країна.

Share

Коментарі
 1. Andrey коментує:

  “створити при Президенті України Громадську раду” – Яка буде процедура відбору громадських організацій до громадської ради? Зараз, згідно існуючим положенням, відбір громадських організацій проводиться за рейтинговим голосуванням присутніх на установчих зборах. Ризик такого обрання в тому, що достатньо легко відібрати тільки “свої” організації при домовленості між організаціями. Також, існуюча процедура стосується зареєстрованих громадських організацій, що працюють не менше двох років. Отже, до громадської ради не зможуть ввійти ні громадські організації Майдану ні “Нова країна”. Потрібна інша процедура обрання до Громадської ради!!!

 2. Дякую за чудовий відгук про зустріч і хочу підтримати “пропозицію створити при Президенті України Громадську раду, в яку увійдуть представники Громадських організацій, в тому числі Нова Країна”

 3. “Від тепер все в Україні вирішує народ!” – страшная может быть фраза с продолжением “народ так считает” и т.д., принесшая действующего министра культуры Нищука. Легко скатиться в популизм и безответственность с народным прикрытием.
  Это, конечно, худший сценарий, но не фантазия, а работающий традиционный механизм.
  Нищук тому живое свидетельство (если бы только одно)….
  “Вся власть экспертам!!!” под контролем общественности!
  Но в устах Президента эта бы фраза так эпично не звучала.
  Я в него все равно верю. Пока.

Висловіть свою думку

*

Google+