Павло Себастьянович у програмі “Тиждень з Арестовичем та Альошиним”

Share

Павло Себастьянович у програмі “Тиждень з Арестовичем та Альошиним” (ТК Бізнес. 19.12.2015) про те навищо потрібен новий податковий кодекс.

Павло Себастьянович, ТК Бізнес

Share

Коментарі
 1. Volodymyr коментує:

  Боже, ну чого двоє зовсім недурних людей не можуть зрозуміти головного. Іх проект 3357 ніц не кращий урядового. Він не вирішує ні одноі проблеми Украіни, а його впровадження НІЧОГО не змінить. Бо головна причина мафіозноі системи Украіни не ставки податків, а філософія податкового кодексу. Придивіться уважніше в чому відмінність податковоі системи демократичного Заходу (Франціі, США…) і мафіозного Сходу (Украіни, Росіі…). Відмінність не в ставках податків, а в тому, що на Заході громадяни платять податки на особисті ДОХОДИ (причому самостійно), а на Сході платять податки на з/п (причому за громадян це робить “підприємство”).
  Це не технічна деталь, а розмежування між демократією і тоталітаризмом, між правдою і брехнею, між відповідальністю і популізмом. Із-за цієі “технічноі” деталі податки на трудові доходи у нас залежать не від особистих доходів, а головним чином від статусу “підприємства” де громадянин працює: мале, середнє, спрощене, загальне оподаткування і т.п. Тобто за той же дохід платять податки по різному.
  З ПДВ взагалі повна задниця. Наче з/п не обкладається ПДВ, на насправді згідно формули Маркса “товар-гроши-товар” трудові доходи обкладаються двічі. Один раз на етапі виплати з/п, а другий раз на етапі купівлі за готівкові гроши товару чи послуги. В той же час НІ ОДИН проект змін тему ПДВ не зачипає. А це ж головна причина наявності конвертаційних центрів і тіньовоі економіки.
  А візьміть покарання за несплату податків. На Заході податки на ДОХОДИ платять особисто і в обсязі всіх доходів, того у податкового інспектора завжди в наявності цифра про ДОХОДИ громадян. Якщо той живе не по доходах, то кара неминуча. Свіжий приклад – Монсерат Кабальє. У нас же ДФС відмовилась назвати цифру скільки податків заплатив президент, бо “це потребує аналітичноі роботи”. Чи є ще питання, чого наши держслужбовці іздять на Лексусах, які дорожче, ніж іх з/п за все життя? Податки на Заході – то гарантія “білих” доходів. На “брудні” доходи податки при всьому бажанні не сплатиш.
  А проституція зі звільненням від сплати податків трати на оборону, благочинніст і т.і.? Хто верне податки, які держава забрала у громадянина при виплаті з/п? Це ж не він платив податки, а міфічне підприємство…
  Можна довго перераховувати вади вашого феодального проекту 3357, але, думаю, резюме зрозуміло – совок, спроба подолати прірву за два скачки ще нікому не вдавалась. Наочний риклад – Грузія. Наче тимчасово і вдались реформи, а потім пішла реакція…

Висловіть свою думку

*

Google+