Що ж, давайте знайомитися, ГП «Нова країна»!

Share

Спочатку питання.
Ось у вас написано: «У лютому-квітні в рамках Візійного проекту «Нова Країна» численні експерти об’єднали свої зусилля задля створення спільного бачення майбутньої України. Таке бачення створене, його опис можна подивитися на сторінці проекту в Фейсбуці». Шановні, невже не можна дати конкретне посилання на опис вашого бачення? Чи продублювати його в тексті? У всілякому випадку я на вашій сторінці такого опису не знайшов. Відповідно, визначитися наскільки ваше бачення майбутнього є реалістичним, я позбавлений можливості, можливо ви просто намагаєтесь збудувати черговий комунізм. Втім, сподіваюся, серед 1900 ваших експертів знайдеться хоча б декілька здатних все детально пояснити.
Друге – засмучує келійність ваших заходів. В час інтернету так проводити заходи навряд чи доцільно. Чому не можна використовувати інтерактивне спілкування в інеті? Чому не можна викладати на Ютубі якісні відеозвіти? Навіть зустріч з Президентом була проведена в приміщенні з жахливою акустикою і тому слова, на зробленому одним з учасників відеозапису, практично неможливо розібрати. Невже організатори не могли потурбуватися про якісне приміщення і якісний аудіо та відеозапис?
Мої пропозиції.
Я готовий почати представлення спільноті ГП «Нова країна» розробленого мною плану реформування України шляхом зміни суспільного устрою на демократичний. Я готовий критично оцінювати інші комплексні розробки, якщо такі є.
Мій шлях.
З’ясував суспільні властивості людини. Виходячи з них розробив ідеальний суспільний устрій. З’ясував суть найпростішого суспільного устрою. На основі цих «чистих» чи ідеальних суспільних устроїв проаналізував нинішній український. Розробив шлях переходу від нинішнього українського суспільного устрою до ідеального.
Чому саме суспільний устрій?
Тому, що серед всіх складових нашого життя він найменш придатний для життя в сучасному світі і цією своєю недосконалістю зумовлює руйнацію як всіх інших складових, так і життя українців в цілому.
Я готовий до роботи, панове. А Ви? Якщо так, то розпочинатиму викладення.

Share

Коментарі
 1. В календарі вказано: 31 липня в Київській Школі Економіки відбудеться ворк-шоп на тему: «Децентралізація: цілі реформ та результати».
  Питання до Нова Країна – чи буде викладено відеозвіт про роботу ворк-шопу?

 2. Нова Країна коментує:

  Візія Нової Країни: http://novakraina.org/viziya-nova-krayina

  • От і чудово. Трішечки звільнюся і обов’язково проаналізую Візію. Думаю, відразу виникнуть підстави для діалогу. Головне, щоб було його з ким вести.

  • Детально познайомився з Візією Нова Країна. Тепер питання до її 1900 авторів-експертів.
   Візія містить багато і привабливих і правильних положень, але зовсім незрозуміло яким чином, посередництвом дії яких факторів ці блага стануть нормою нашого життя?
   В тексті Візії згадуються духовність і колективність. Що потрібно робити, щоб в Україні духовність зросла? І яким чином вона призведе до покращення життя? Якщо потрібно молитися, то на молитву може відгукнутися не лише Бог, а і Лукавий – яскравий тому приклад Російська Імперія, в котрій на молитву православних РПЦ відгукнувся Лукавий і спрямував їх на руйнацію Храмів та фізичне знищення священників. Якщо колективність, то це означає, що колгоспи мали б стати найефективнішою формою господарювання. Проте, життя свідчить протилежне.
   Отже, шановні автори-експерти, що саме ви покладаєте в основу побудови успішної України, використання чого саме і яким саме чином має забезпечити щасливе життя українському народу?

   • Нова Країна коментує:

    Візія – це образ, це уявлення о том, якою буде наша країна у 2022 році. Стратегічні плани та конкретні закони для досягнення візії розробляются у проектних групах Громадянської Платформи Нова Країна. Долучайтесь до роботи в одній із груп та пропонуйте рішення по досягненню запропонованої мети.

    • Дякую за відповідь. Справа в тім, що в мене вже є розроблена стратегія досягнення щасливого життя українського народу, тобто, я значно випередив рівень Нової Країни, судячи з Вашої відповіді. Звісно, мені було б цікаво проглянути закінчений результат Ваших напрацювань і критично його проаналізувати. А з іншого боку почути критичний аналіз своїх напрацювань вашими експертами. Але, якщо Ви до цього не є готові…
     Втім, можна спробувати обмінятися баченням з групою “Конституція та Політичний устрій” на форумі. Звісно, якщо на те буде їх ласка. 🙂

Висловіть свою думку

*

Google+