В Києво-Могилянській Бізнес Школі говорили про мерів

Share

В рамках набору на програму «Школа мерів» 26 травня діючі та майбутні міські голови, управлінці та громадські діячі провели в Києво-Могилянській Бізнес Школі дискусію “Управління містом: чим має опікуватись мер”.

В.Геращенко, Т.Березовець, О.Мазурчак

«Мер має бути лідером і вести громаду згідно зі своєю стратегією», – вважає Олександр Мазурчак, перший заступник директора Асоціації міст України, екс-мер Кам’янець-Подільського.

«Міський голова повинен створювати рівні можливості для розвитку економіки та конкуренції. Мер повинен відчувати подих міста. В нього мають бути знання з етики, естетики, історії, філософії і муніципального менеджменту», – впевнений Володимир Удовиченко, керівник Офісу реформ Київської області, шестиразовий мер Славутича.

«Створення робочих місць, залучення інвестицій, формування сприятливого бізнес-клімату та рівень комфортності життя в місті – індикатори ефективності діяльності міського голови», – переконаний політтехнолог Тарас Березовець, директор компанії персонального та стратегічного консалтингу “BertaCommunications”.

«Мер повинен мати візію, перш за все. І якщо візія відкомунікована, то вона поведе за собою людей. Місто – точка розвитку держави. Міський голова має бути концептуалістом, розуміти логіку розвитку систем», – підкреслив В’ячеслав Геращенко, керівник програми Presidents`MBA Києво-Могилянської Бізнес Школи.

«Я хочу, щоб мер створив таке місто, в якому люди хотіли б жити, і жити добре. Тому гуманітарна складова повинна бути невід’ємною складовою в кожній галузі», – вважає Володимир Моренець, професор, доктор філологічних наук, викладач Києво-Могилянської Бізнес Школи.

Учасники дискусії дійшли висновку, що реформа децентралізації буде ефективною лише за умови якісної підготовки керівництва міста. Тому ініційований проект “Школа мерів”, який реалізовується Києво-Могилянською Бізнес Школою та партнерами є своєчасним.

Освітня програма “Школа мерів” закладає основи найкращих світових стандартів підготовки кандидатів на посади очільників місцевих органів влади, дозволяючи отримати такі знання в Україні. Вже у червні розпочнуть навчання перші 50 осіб. А кращі з них пройдуть стажування в муніципалітетах міст країн Вишеградської четвірки.

Охочим подати свої заявки на участь в проекті, необхідно надсилати пакет документів на адресу shkolameriv@gmail.com. Дедлайн подачі документів – 31 травня.

Контактні особи:
Лідія Жгир, менеджер проекту, shkolameriv@gmail.com (093) 932 4547

На фото: В.Геращенко, Т.Березовець, О.Мазурчак

Джерело : Школа Мерів

Share

Висловіть свою думку

*

Google+