Відкрите звернення до Президента України, Прем’єр-міністра України, Голови Верховної Ради України, керівників парламентських фракцій і комітетів

Share

Відкрите звернення до Президента України,

Прем’єр-міністра України, Голови Верховної Ради України,

керівників парламентських фракцій і комітетів

 

Ми, підприємці України, громадські діячі та експерти, змушені констатувати прикрий  факт, що в поточному  році економічні реформи майже  зникли з порядку денного Парламенту, Уряду та апарату Президента України. Їх витіснили соціальні та політичні питання, тим часом економічна криза триває, а обіцяних радикальних економічних реформ в Україні не відбувається.

Бізнес-клімат в Україні залишається непривабливим як для вітчизняних, так і для іноземних підприємців. Проблеми, вирішення яких носить життєво важливий для економіки країни характер, проблеми, які неодноразово озвучені першими особами держави, не знаходять своїх рішень. Проекти законів, покликані поліпшити інвестиційну привабливість України, не подаються до Верховної Ради України, а зареєстровані законопроекти не виносяться на голосування.

Сьогодні необхідно терміново вирішити три кричущі проблеми, що сковують підприємницьку активність і унеможливлюють зростання економіки. Сьогодні вкрай необхідно:

1) Припинити невиправдане, нічим не обґрунтоване втручання силових структур у ведення бізнесу. Необхідно навести порядок з необґрунтованими перевірками, обшуками й арештами майна підприємств і підприємців, розділити сервісні та правоохоронні функції фіскальної служби, відмовитись від каральної моделі податкового контролю.

2) Припинити тиск на бізнес з боку ДФС шляхом повної автоматизації процесу взаємодії податкової служби та підприємств — платників податків.

3) Удосконалити  електронне  адміністрування  ПДВ,  повернути  систему блокування податкових накладних у тестовий режим.

 

Для вирішення вищезгаданих проблем необхідно терміново внести до Верховної Ради України і поставити на голосування в цьому році відповідні законопроекти:

  • Поставити на голосування проект Закону «Про Фінансову поліцію» № 4228 або внести до Верховної Ради України інший законопроект щодо врегулювання проблеми силового тиску на бізнес.
  • Внести до Верховної Ради України та поставити на голосування проект Закону щодо заміни податку на прибуток податком на виведений капітал, розроблений Міністерством фінансів України та схвалений Урядом.
  • Поставити на голосування проект Закону № 7115 щодо повернення системи блокування податкових накладних у тестовий режим.

 

Закликаємо Президента України, Уряд України та Верховну Раду України розглянути ці питання як невідкладні!

 

Закликаємо також підприємницькі спільноти й бізнес-асоціації, громадські та експертні організації підтримати наше звернення і направити на адресу керівників держави та парламентарів свої звернення з вимогою вирішити три вищезгадані проблеми вже у цьому році.

 

На даний момент звернення підтримують: ВГО «Український союз промисловців і підприємців» (УСПП), ВГО «Асоціація платників податків України» (АППУ), Торгово-промислова палата України (ТПП України), Спілка підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України (СПМСППУ), Громадянська платформа «Нова Країна»,  Ініціатива за ліберальну податкову реформу «B2F:Бізнес за Майбутнє», Ініціатива підприємців «Бізнес Help!», Комітет підприємців Київщини, громадська ініціатива «Рух бізнесу України», Асоціація українських виробників лакофарбової продукції (АУВЛП).

 

Підписи:

 

Громадські ініціативи та платформи:

 

Голова

Координаційної ради ГП «Нова Країна»

 

 

 

__________

В.Козленко

 

Координатор Ініціативи за ліберальну податкову реформу «B2F:Бізнес за Майбутнє»

 

 

____________

Е.Курганський

 

Координатор Ініціативи підприємців «Бізнес Help!»

 

 

 

 

_____________

О.Згурьева

Громадська ініціатива «Рух бізнесу України»

 

 

 

 

 

_____________

А.Гарнат

Голова Ради Комітету

підприємців Київщини

 

 

 

 

____________

В. Савенко

 

Громадські організації бізнесу та підприємців:
 

Президент ТПП України

 

 

 

 

_____________

Г.Чижиков

 

Голова Податкового комітету ТПП України

 

 

___________

Д.Михайленко

 

Президент ВГО АППУ

 

 

 

 

____________

Г.Катамадзе

 

 

Президент ВГО УСПП

 

 

 

 

___________ А.Кінах

 

 

 

Перший

віце-президент,

генеральний

директор СПМСППУ

 

______________

В.Биковець

 

Виконавчий

директор АУВЛП

 

 

 

_____________

О.Бричко

 

Share
Google+