Зустріч щодо програми «Альтернативи насильству»

Share

Чергова робоча зустріч групи фасилітаторів програми «Альтернативи насильству», частина з яких є активістами Громадянської Платформи Нова Країна, відбулася у офісі Нової Країни 5 травня 2015 року. Відбулося обговорення позитивного досвіду організації проекту в Англії та Одесі, домовлено про нову організаційну структуру та детально розібраний останній презентаційний захід програми.

Вирішено, що протягом наступних трьох місяців проект в Києві загалом координуватиметься групою із шести фасилітаторів з однаковими повноваженнями, до якої входять: Оленка Хіль, Наталія Мудрак, Андрій Заможський, Вероніка Конончук, Ірина Рижик та Оля Петриченко. Оскільки основною діяльністю програми є проведення розвиваючих семінарів, тренінгів одночасно не менше ніж трьома ведучими-фасилітаторами, вирішено, що і загальною координацією теж краще займатися групі людей.

«Альтернативи насильству» – це міжнародна благодійна миротворча навчальна програма, цілі якої полягають у тому, щоб знизити рівень насильства в суспільстві, зменшуючи людську потребу вдаватися до насильства для вирішення проблем.
Перш за все програма орієнтована на роботу з людьми, що на власному досвіді зазнали різних видів насильства чи були його причиною (ув’язнені, діти-сироти тощо).
В Києві поки розвивається дитячий напрямок, робота із ув’язненими ще не проводиться.

Наступна робоча зустріч фасилітаторів програми запланована на 19:00 год 18 травня, на якій планується доузгоджувати питання розподілу функцій між фасилітаторами та співкоординаторами.

Share

Висловіть свою думку

*

Google+