Новий образ програми «Альтернативи насильству» в Києві

Share

«Яким би ми хотіли бачити проект через рік?» – саме таке питання було головним на черговій зустрічі команди проекту “Альтернативи насильству”, що відбулася 27-го травня в офісі Громадянської Платформи Нова Країна.

команда, проект, Альтернативи насильству, Нова Країна

Ось, з деякими скороченнями, тези, що стануть основою візії проекту:

«Ми щасливі, сповнені сил, рум’яні та на хвилі задоволення від спільної діяльності. Команда активних фасилітаторів зростає до 60. У нас є принаймні 2 стабільні майданчики для системної роботи з дітьми та молоддю. А ще влітку ми ведемо програми у дитячих таборах. І навіть організовуємо в Криму табір АН. Проводимо щомісячні майстерні для команди, де обмінюємося досвідом про те, що вийшло успішно, і що треба врахувати на майбутнє та апробовуємо нові ідеї для тренінгів. Маємо відібрану методичну базу для дитячих та інших програм, що постійно поповнюється і вдосконалюється. Сформували позитивний імідж проекту (через КМДА та Кличко) і радісно приймаємо замовлення на наші програми від шкіл, сімейних центрів, інтернатів, сиротинців, реабілітаційних центрів тощо на півроку наперед. Як наслідок плідної співтворчості маємо сертифіковану на державному рівні програму та надійну фінансову підтримку проекту. Накреативили для програми відеопрезентацію, буклет, банер, сайт-візитку й узагалі сформували свій корпоративний стиль та інфографіку проекту. Розробляємо й впроваджуємо анімацію для дітей та соціальну рекламу в дусі АН. Маємо розроблені на основі корпоративної символіки та стилю приємні подарунки для дітей, інших учасників, бажаючих підтримати проект та власної команди: браслети, чашки, екоторбинки тощо, які радують око, підіймають настрій і охоче розкуповуються на благодійних акціях в підтримку проекту».

команда, проект, Альтернативи насильству, Нова Країна

Не оминули на зустрічі й інші важливі питання, такі як:

– Взаємодії з державними установами.
– Графіку майбутніх заходів.
– Принципів формування груп фасилітаторів.
– Обговорення набутого досвіду.
– Доступу до навчальних матеріалів.
– Процедури обліку і звітності заходів, та досвіду фасилітаторів.
– Процедури роботи над питаннями, які винесенні на наступну зустріч.
– Дата наступної зустрічі.

Наступна найближча зустріч групи фасилітаторів програми «Альтернативи насильству» запланована на вівторок 23 червня, з 19:00 до 21:00 год в тому ж місці – Медіацентрі Громадянської Платформи Нова Країна, вул. Станіславсько, 3, кв. 50.

Share

Висловіть свою думку

*

Google+