Знайомство школярів із медіацією

Share

14 травня 2015 р. через ігрові практичні вправи 7-класники гімназії № 109 ім. Т.Г.Шевченка Печерського району м. Києва навчалися дивитись на ситуацію з різних боків, бачити у конфлікті позитивні моменти, що спонукають до розвитку. Вчилися не тільки чути і бачити позиції сторін, що конфліктують, а й розуміти їх інтереси, враховувати потреби.

Про конфлікт і медіацію, як один із способів його вирішення, розмовляла з учнями юрист і медіатор, директор Інститут підвищення кваліфікації Академії адвокатури України Катерина Наровська та психолог Андрій Заможський, які є фасилітаторами проекту «Альтернативи насильству»

Проекту «Альтернативи насильству” покликаний допомогти його учасникам, через залучення у спільні практичні й ігрові вправи та їх обговорення, віднайти внутрішні ресурси і шляхи ненасильницького вирішення конфліктів.

У наступних зустрічах учні матимуть можливість більше дізнатися про медіацію, її принципи і процедури, сфери, в яких вона може бути застосована, Шкільні служби порозуміння (ШСП), відновне правосуддя, права людини, дитини та способи їх захисту, навчитись знаходити в собі ресурси для ненасильницького вирішення конфліктів.

Запрошуємо й інші школи, дитячі та молодіжні заклади до співпраці в межах програми правової освіти населення.

Share

Висловіть свою думку

*

Google+