Нарада в щодо реформування Мінмолодьспорту

Share

10.09.2014 відбулась нарада в Мінмолодьспорту щодо реформування міністерства зокрема і галузі загалом.

Нарада була ініційована ГП Нова Країна.

Брали участь:

1. Від Мінмолодьспорту – заступник міністра Андрій Вишняк, радник міністра Олександр Стельмах, керівник IT департаменту – Олександр (прізвище не знаю).
2. Від ГП Нова Країна – Сергій Сорока, Олександр Стародубцев.
3. Від Baker Tilly – керуючий партнер Олександр Почкун.

Розглядали 2 питання:

1. Впровадження електронної системи документообігу (автоматизація адміністрування звернень/скарг/пропозицій) в міністерстві.

2. Організація проведення аудит функціональної ефективності роботи міністерства (due diliugence) з огляду на реформи галузі.

Дійшли згоди:

1. Щоб не «винаходити велосипед» вирішили вивчити досвід Адміністрації президента з цього питання. Олександр Стародубцев дав контакти відповідальної особи в АП керівнику ІТ-департаменту міністерства. Далі, після вивчення питання щодо можливості адаптації системи, буде прийнято рішення щодо подальшої роботи в цьому напрямку.

2. Наказом міністра буде створена робоча група в складі фахівців-реформаторів Мінмлодьспорту, Baker Tilly, ГП Нова Країна щодо організації проведення due diligence в міністерстві. Керівник групи – заступник міністра Андрій Вишняк, Baker Tilly проведе аудит на безкоштовній основі.

Треба відзначити, що міністерство вже створило робочу групу із реформування спортивної галузі із фахівців спортивного менеджменту з міжнародним досвідом, фахівців Мінмолодьспорту, ведучих спортивних Федерацій. Мета – децентралізація управління галуззю та передача виконавчих функцій із відповідними бюджетними коштами на конкурсних засадах Федераціям, клубам, муніципалітетам. За міністерством залишаються функції замовника (формування і захист замовлення, організація конкурсів на виконання, контроль). Презентація концепції реформування галузі має відбутись 9 жовтня 2014 року на міжнародній конференції в Києві.

Також хочу відзначити, що вищий менеджмент міністерства абсолютно налаштований на проведення системних реформ в галузі і міністерстві, відкритий для співробітництва з громадськими організаціями і потребує нашої фахової допомоги.

Відкритими поки залишились питання щодо:

1. Забезпечення контролю за проведенням спортивних заходів по всій Україні, які фінансуються міністерством. Наявних ресурсів у міністерстві для забезпечення такого контролю не вистачає, таких заходів – близько 4 000 за рік (перелік – на сайті міністерства «Спортивні змагання загальнодержавного рівня серед представників окремих верств населення 2014р»).

2. Допомогти в проведення конкурсу/залученні представників активної молоді на заміщення вакантних посад у міністерстві. Вакансії повинні бути на сайті міністерства

3. Разом попрацювати над документом по принципах молодіжної політики та впровадженню її в життя в Україні згідно документу про Асоціацію з ЄС.
4. Потрібен модератор від НК для побудови майданчика для роботи Міністерства із громадськими організаціями за напрямком розвитку масового спорту та молодіжної політики в Україні. В принципі, для цього є вакансія в апараті міністерства.

Активістів, які можуть взяти на сеье ці напрямки, прошу відгукнутись.

Дуже дякую Олександру Стародубцеву за допомогу в організації проведення зустрічі та користні контакти.

З повагою,
Сергій Сорока
Sergii.soroka@gmail.com

Share

Висловіть свою думку

*

Google+