Група “Прозорі Закупівлі” Громадянської Платформи “Нова Країна” представила свій концепт реформування системи державних закупівель

Share

9-го липня група “Прозорі Закупівлі” Громадянської Платформи “Нова Країна” представила свій концепт реформування системи державних закупівель в Україні Президенту – Петру Порошенку.

Група "Прозорі Закупівлі" Громадянської Платформи "Нова Країна" представила свій концепт реформування системи державних закупівель

Під час доповіді були представлені ключові постулати реформи, такі як єдина ІТ-платформа та створення незалежної Агенції з питань держзакупівель. Був озвучений також запит на підтримку реформи з боку Президента та його Адміністрації. Окремо привітали Дмитра Шимківа з призначенням на посаду заступника Голови АП, відповідального за реформування економіки.

Реформа в галузі держзакупівель була напрацьована в загальній концепції роботи ГП Нова Країна “Команда+проект”, який передбачає напрацювання змісту реформи командою на волонтерських засадах з подальшим просування представників такої команди на посади в органи виконавчої влади.

Олександр Стародубцев представила свій концепт реформування системи державних закупівель

Презентацію робив координатор групи Олександр Стародубцев.

З тезами презентації Президенту та запропонованої Концепції реформи можна ознайомитись нижче.

Share

Висловіть свою думку

*

Google+